Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде детектив "Ріплі під землею" Патриції Гайсміт

Англійською роман було видано 1970 року. 

Влітку 2020 року в українському перекладі вийде детектив "Ріплі під землею" Патриції Гайсміт. Про це йдеться на сайті видавництва "Клуб сімейного дозвілля". 

Детектив "Ріплі під землею" було екранізовано 2005 року — "Повернення містера Ріплі" (Ripley Under Ground) режисером Роджером Споттісвудом.

Патриція Гайсміт — американська письменниця, що прославилася своїми психологічними детективами та серією книжок про Тома Ріплі.

У циклі творів про Тома Ріплі Гайсміт вдалося створити образ злочинця, що одночасно викликає захоплення та огиду. Історії про Ріплі користувалися надзвичайним попитом у кінематографістів. 

Патриція Гайсміт написала понад 20 романів і кілька збірок оповідань. Її роман "Талановитий містер Ріплі" відзначений Гран-Прі французької премії "Детективна література" і номінований на премію Едгара Аллана По "За найкращий роман"; також вона є володаркою премії О. Генрі "За найкраще дебютне оповідання" — "Героїня". Твори письменниці включено до списку "100 найкращих детективів" англійського письменника і критика Генрі Кіттінга.

Нагадаємо, вперше українською вийде роман "Нью-йоркська трилогія" Остера Пола. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції