Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде роман культового британського письменника Террі Пратчетта "Батько Вепр"   

"Батько Вепр" — четвертий роман циклу "Смерть" серії "Диско­світ" Террі Пратчетта.

В українському перекладі вийде роман культового британського письменника Террі Пратчетта "Батько Вепр". Про це йдеться на офіційному сайті "Видавництва Старого Лева".

Вепроніч — чарівний час, коли до всіх чемних дітей приходить добродушний товстун-веселун Батько Вепр. Він залазить у домівки через димар, залишає подарунки у панчохах, розвішаних на каміні, частується хересом і печивом та, звісно ж, примовляє "Хо-хо-хо!". Але цього року щось пішло не так... Подарунки розвозить семи­футовий скелет із фальшивою бородою. Що ж трапилось? Навіщо Смерть узявся виконувати чужі обов'язки? Куди подівся справжній Батько Вепр? І найголовніше — чи вдасться Смерті врятувати дух Вепро­ночі і зберегти віру людей у чудеса? 

Террі Пратчетт — один з найпопулярніших британських письменників, автор гумористичних романів у жанрі фентезі. Найбільш відомий за серією книг про Дискосвіт, яка налічує більше 40 творів, перший з яких ("Колір магії") було видано 1983 року.

Романи з цієї серії із задоволенням читають як діти, так і дорослі. Кожна нова книжка у перші тижні продажу розходилася накладом у 500 тисяч екземплярів лише в Англії.

Нагадаємо. за книжкою Террі Пратчетта  "Дивовижний моріс та його вчені гризуни" створять анімаційний фільм

Залиште свій коментар

Вибір редакції