Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде роман "Море без зірок" відомої американської письменниці Ерін Морґенштерн

Англійською роман вийшов у листопаді 2019 року.

В українськомку перекладі у видавництві Vivat вийде фентезійний роман "Море без зірок" Ерін Морґенштерн, повідомляє пресслужба видавництва

Це історія кохання, що розгортається в таємному підземному світі – місці піратів, художників, коханців, брехунів і кораблів, які пливутьбеззоряним морем.

Одного дня Захарі Езра Роулінс – аспірант з Вермонта, знаходить загадкову книжку в бібліотеці університету. Він у захваті від розповідей про закоханих в’язнів і загублені міста, він натрапляє на дещо неможливе: історію зі свого дитинства, попри те, що ця книжка старша за нього. Спантеличений Захарі намагається знайти відповіді, чому його життя записано в книжці, і зрештою натрапляє на низку підказок – бджолу, ключ і меч.

Захарі потрапляє в загадковий світ загублених міст і морів та знайомиться з загадковою жінкою з рожевим волоссям Мірабель та диваком Доріаном. Він дедалі більше заглиблюється в цей світ та знаходить свою мету – і в таємничій книжці, і у власному житті.

"Море без зірок" Ерін Морґенштерн 2019
erinmorgenstern.com

Ерін Морґенштерн — американська письменниця та мультимедійна художниця. Відома фентезійним романом "Нічний цирк", який вийшов 2011 року.

Нагадаємо, українською вийде фентезійний роман "Дев’ятий будинок" Лі Бардуґо. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції