Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде роман "Острови поміж течій" легендарного письменника Ернеста Гемінґвея

В українському перекладі вийде роман "Острови поміж течій" легендарного письменника Ернеста Гемінґвея

Англійською роман було видано 1970 року.

У "Видавництві Старого Лева" вийде друком роман "Острови поміж течій" Ернеста Гемінґвея. Про це йдеться на офіційному сайті видавництва.

Це історія митця і шукача пригод Томаса Гадсона — чоловіка, що дуже схожий на самого Гемінґвея. Три частини роману — "Біміні", "Куба", "У морі" — подібні на острови спогадів в океані часу. Картини ідилічних канікул батька з синами змінюються епізодами останніх років Другої світової війни та зіткнення із суворою реальністю військових дій.

Автобіографічний, сповнений стриманої і водночас батьківської любові, відвертий роман про відданість, відвагу і неминучі втрати, які рано чи пізно доводиться зазнати кожному.

Ернест Гемінґвей — американський письменник та журналіст, лауреат Нобелівської премії з літератури 1954 року, лауреат Пулітцерівської премії 1953 року. Здобув широку популярність завдяки своїм романам та оповіданням. Його лаконічний і насичений стиль оповіді відіграв значну роль у літературі XX століття. 

Найвідоміші твори: "Старий і море", "Фієста. І сонце сходить", "Чоловіки без жінок та інші оповідання", "Мати і не мати", "По кому подзвін", "Переможцю не дістається нічого", "Прощавай, зброє", які було теж видано в українському перекладі у "Видавництві Старого Лева".

Нагадаємо, у березні українською вийде роман "Саме час знову запалити зірки" французької письменниці Віржіні Ґрімальді. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції