Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде роман відомого британського письменника Джорджа Орвелла "Ковток повітря"

Роман є своєрідним приквелом до знаменитого "1984".

У серпні в українському перекладі вийде роман Джорджа Орвелла "Ковток повітря". Про це йдеться на сторінці  "Видавництво Жупанського" у Facebook. 

Головний герой книжки, Джордж Боулінг, переживає про екзистенційну кризу на тлі загальної кризи напередодні Другої світової війни. Він втомлюється від буденності з її мовчазними сніданками, дружиною, схожою на зайця, однотипними будинками та головне ‒ постійним пригніченим внутрішнім станом. Йому сорок п’ять років. Джордж займається страхування та вдає, що йому є що втрачати. Настає мить, коли згадки про дитинство, що неодмінно асоціюється з літом, підштовхують Боулігна поїхати до рідного Нижнього Бінфілда за ковтком повітря.

У романі можна дізнатися про передумови і побачити перші паростки страшного світу, описаного у "1984", оскільки на думку головного героя твору, нищення колишнього затишного світу розпочалося ще напередодні Першої світової війни, продовжилося і посилилося після її закінчення, і, вочевидь, довершиться Другою світовою – останньою, довічною, безкінечною.

Криза середнього віку підкрадається раптово і непомітно, а потім раптово виявляється, що більшість років твого дорослого життя насправді позбавлені будь-якого сенсу, а найщасливіший період заховався у минулому.

Джордж Орвелл "Ковток повітря" Видавництво Жупанського
facebook.com/Zhupanskyi/

Джордж Орвелл (1903–1950) – англійський письменник і публіцист, який став знаменитим завдяки найвідомішому роману в жанрі антиутопії "1984", де він змалював жахливе тоталітарне суспільство майбутнього, а також повісті "Колгосп тварин", де в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР.

Нагадаємо, цьогоріч журі премії Джорджа Орвелла анонсувало двох лауреатів. Премію отримали британо-ірландська письменниця Енн Барнс за роман "Молочар" та американський письменник і журналіст Патрік Редден Кіф за книгу "Нічого не сказати".

Залиште свій коментар

Вибір редакції