Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийшов роман відомого британського письменника Салмана Рушді "Золотий дім"

Останній на сьогодні роман письменника вийшов 5 вересня 2017 року.

У "Видавництві старого  Лева" вийшов друком роман Салмана Рушді "Золотий дім". Про це йдеться на сайті видавництва. 

Це розіграна в декораціях Нижнього Мангеттена антична трагедія, щедро приправлена, як то в Рушді ведеться, алюзіями до стародавніх міфологій, текстів західного канону літератури та сучасної поп-культури.

На сторінках роману, часовим тлом для якого слугує президентська каденція Барака Обами, розгортаються історії сліпого, жертовного і зрадливого кохання, пошуків невловимих ідентичностей і втечі від них, а ще — розквіту бомбейської кіноіндустрії й організованої злочинності.

Дошкульні спостереження над станом американського суспільства переплетені тут із елегійною рефлексією про людську кондицію, а розплутування кримінальних схем — із пристрасною одою авторському кіно.

Салман Рушді — британський письменник, критик, публіцист індійського походження, президент американського ПЕН-центру, президент і засновник Міжнародного парламенту письменників, творець ряду всесвітньо відомих творів. Автор прославився завдяки своєму роману “Опівнічні діти”, за який 1981 року він отримав Букерівську премію. 1988 року письменник видав свій скандальний роман “Сатанинські вірші”.

Нагадаємо, у вересні відома індійська письменниця Арундаті Рой завітає до України на львівський 26 Book Forum та презентуватиме свій роман "Міністерство граничного щастя". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції