Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде роман відомої американської письменниці Деббі Макомбер "Будь-яка мрія згодиться"

У всьому світі продано понад 200 мільйонів примірників її книжок.

В українському перекладі вийде роман відомої американської письменниці Деббі Макомбер "Будь-яка мрія згодиться" (Any Dream Will Do). Про це йдеться на сайті "Видавництво Vivat". 

За сюжетом молода дівчина Шей занадто любила молодшого брата. Заради нього вона ладна піти на все. І коли Каден захопився наркотиками, дівчина сіла до в’язниці замість нього.

Дрю обожнював свою дружину. Родина була для нього всім. А потім він утратив кохану. Усе, що в нього лишилося, — діти. І Шей, яку він випадково зустрів у церкві. Жінка, яка пережила біль утрати і вірила в те, що зможе почати життя заново.

У них багато спільного: обоє потребують підтримки та розуміння. Щира дружба поступово переростає в щось значно сильніше. Доки одного дня Каден не повертається, щоб стати на шляху Дрю та Шей. Щоб подолати всі випробування й вибороти право на щасливе майбутнє, герої повинні мати незламні почуття й мету, за яку варто боротися. І для цього будь-яка мрія згодиться.

Деббі Макомбер  Будь-яка мрія згодиться Виват
vivat-book.com.ua

Популярна сучасна письменниця, авторка бестселерів The New York Times. Її романи неодноразово входили до рекомендованих списків престижних видань, а кілька книжок було екранізовано. Канал Hallmark випустив серіал "Кедрова бухта Деббі Макомбер" на основі серії романів письменниці "Кедрова бухта". 

Нагадаємо, українською вийшов новий роман відомої американської письменниці Елізабет Ґілберт "Місто дівчат". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції