Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийде збірка оповідань відомого грузинського казкаря Ґурама Петріашвілі

Книжка вийде в художньому оформленні Даші Ракової та в перекладі Сергія Осоки.

У серпні в українському перекладі "Видавництво Старого Лева" вийде збірка оповідань "Казки дідуся Ґурама для маленьких і великих мрійників" Ґурама Петріашвілі. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

"Казки дідуся Ґурама для маленьких і великих мрійників" Ґурам Петріашвілі
starylev.com.ua

"Казки дідуся Ґурама для маленьких і великих мрійників" — про різних людей (диваків), які вміють веселитись і сумувати, захищати своє місто від вогненного дощу, чути надзвичайні звуки з грамофона, рятувати тварин і мчати колією швидше за найшвидший потяг, бачити вогняних метеликів і невидиму червону Квітку, а головне — вміють любити.

Ґурам Петріашвілі — грузинський поет, казкар, кіноактор та кінорежисер.

В Україні активно публікує статті про діячів української та грузинської культури, взаємини двох народів у різних періодичних виданнях. Написав велику кількість поезій грузинською мовою. Українською мовою видані для дітей "Казки маленького міста" і "Пригоди Еллі та Рару", "Казки дідуся Гурама".

Нагадаємо, відомий британський актор Бенедикт Камбербетч візьме участь в озвученні персонажів майбутньої екранізації книжки Джудіт Керр "До нас на чай заходив тигр!". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції