Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийшла збірка віршів відомої канадської поетеси Рупі Каур "Молоко і мед" 

Збірку Milk and honey Рупі Каур видала самостійно 4 листопада 2014 року.

У  видавництві Vivat вийшла збірка віршів відомої канадської поетеси Рупі Каур "Молоко і мед". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Після багатьох відмовлень у друкуванні, вона сама зверстала й надрукувала поетичну збірку Milk and honey, яка стала New York Times бестселером 2014 року.

Успіх книжки привернув увагу видавництва Andrews McMeel Publishing, тому 6 жовтня 2015 року Milk and honey повторно видали. Збірку перекладено більш ніж 30 мовами.

У книжці йдеться про виживання, досвід насильства, жорстокого поводження, любові, втрати і жіночності.

поетеса Рупі Каур "Молоко і мед" 
vivat-book.com.ua

Рупі Каур (5 жовтня 1992 р., Пенжаб, Індія) — індуска за походженням, молода, але всесвітньо відома письменниця. Її сім'я емігрувала до Торонто, коли дівчинці було чотири роки. 

Вона подорожує з театральними перфомансами, а також проводить письменницькі семінари. Її фотографії й графічні роботи виставляються в галереях у всьому світі. 

Ліричний збірник Рупі Каур — це відверта, хоробра й чуттєва поезія, яка захоплює з перших сторінок. Кожен може знайти в цих коротких, емоційно сконцентрованих й пронизливих історіях щось із власного життя.

Розповідаючи про трагедії дитинства, нещасливе кохання і болю своїх втрат, Рупі Каур занурює читача в протиставне відчуття прекрасного суму: "Пройти крізь гіркі моменти життя, щоб відкрити в них солодке, адже воно є у всьому". 

Каур в поетичній формі описує, як це бути жінкою. Вона пов'язує жіночність із силою і мудрістю. Авторка відзначає природну красу жінки і уникає будь-яких суспільних стереотипів про те, як жінки повинні себе поводитися, одягатися і мати вигляд. Завдяки своїй поезії мотивує жінок стати сильними і незалежними, любити і підтримувати одне одного.

Нагадаємо, у вересні відома індійська письменниця Арундаті Рой завітає до України на львівський 26 Book Forum та презентуватиме свій роман "Міністерство граничного щастя". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції