Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В українському перекладі вийшов бестселер "Рік у Провансі" відомого англійського письменника Пітера Мейла

Роман "Рік в Провансі", який став міжнародним бестселером, опубліковано 1989 року.

В українському перекладі вийшов роман "Рік у Провансі" відомого англійського письменника Пітера Мейла. Про це йдеться на сторінці видавництва Vivat у Facebook.

"Дотепна та відверта розповідь Пітера Мейла — це наснажлива пригода й захоплива мандрівка Провансом для кожного читача.

У товаристві любої дружини, а також з двома великими собаками автор книжки здійснив свою найзаповітнішу мрію переїхав з галасливого великого міста в мальовниче село на півдні Франції, у старовинний прованський будинок. Вони поволі пізнають особливості тутешнього життя від традиційної кухні й місцевого французького діалекту до унікальної манери спілкування провансальців, адже сусіди повсякчас допомагають, розважають, плутають і не перестають дивувати британську родину.

Книжка легко перенесе читача в казкову атмосферу Провансу — з його простими земними насолодами та незвичним ритмом життя, у якому визначальними є примхи природи, а не сюрпризи шалених буднів, як у мегаполісах", - йдеться у повідомленні.

Пітер Мейл — відомий англійський письменник. Роман "Рік в Провансі", який став міжнародним бестселером, опубліковано 1989 року. Твір визнано "найкращим туристичним виданням" Національної британської книжкової премії, а письменника найкращим автором 1992 року. 1993 року роман було екранізовано у телесеріал.

Нагадаємо, українською вийде роман "Цирцея" Мадлен Міллер.

Відео Найочікуваніші екранізації книжок 2020 року

А просто зараз ми розкажемо вам про те, як об'єднується мистецтво літератури і кінематографа. Звісно, книголюби по-різному ставляться до екранізацій улюблених творів, але все ж саме в такий спосіб вдається збільшувати продаж самих книг. Про найочікуваніші літературні кінопрем'єри – далі в сюжеті.  

Найочікуваніші екранізації книжок 2020 року

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції