Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держкомтелерадіо заборонив ввозити книжки найбільших російських видавництв

На строк застосування спеціальних санкцій зупинено дію дозволів, виданих раніше.

Державний комітет телебачення і радіомовлення зупиняє видачу cуб’єктам господарювання дозволів на ввезення книг з Російської Федерації, які виготовлені видавництвами, що увійшли до санкційного списку. Про це повідомляє прес-служба комітету.

“Також на строк застосування спеціальних економічних санкцій зупинено дію дозволів, виданих раніше, на ввезення на митну територію України видавничої продукції від юридичних осіб держави-агресора, які потрапили під санкції”, - йдеться в повідомленні.

Відповідний наказ Держкомтелерадіо затверджено після введення в дію Указом президента України рішення від 19 березня 2019 року Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Зокрема, не буде ввозитися видавнича продукція ТОВ "ТД Алгоритм", ЗАТ "Книжковий світ", ТОВ "Видавництво "Ексмо", ТОВ "Видавництво "Віче", ТОВ "Видавництво Центрполіграф", ТОВ "Видавництво "Яуза", ТОВ "Видавництво "АСТ", ТОВ "Видавничий дім "Пітер", ТОВ "Яуза-прес".

Відповідні зміни будуть внесені до інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів та до Реєстру видавничої продукції держави-агресора, дозволеної до ввезення та розповсюдження на території України.

Нагадаємо, державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив у дозволі на ввезення в країну десяти тисяч примірників книг через пропаганду держави-агресора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції