Ведуча "1+1" Хамайко з аншлагом презентувала книгу із 58 солодкими рецептами

Одним рецептом для книги поділилася Наталія Мосейчук.

58 сімейних та авторських рецептів десертів зібрала ведуча "Сніданку. Вихідний" на 1+1 Валентина Хамайко. Свою першу кулінарну книгу "Солодка неділя" вона презентувала на форумі видавців у Львові і зібрала аншлаг. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоВедуча "Сніданку - вихідний" на 1+1 презентувала свою першу кулінарну книгу

Велетенський двоповерховий торт став приємною несподіванкою презентації книжки Валентини Хамайко. Ним пригощають відвідувачів презентації, щоб вони скуштували кулінарний витвір, виготовлений саме за рецептом ведучої. Поетапне приготування 60-кілограмового торту з ніжних бісквітних коржів, з трьома видами шоколаду та оздобленого живими квітами є у книзі.

Ведуча зізнається, що книга далася нелегко. Бо ж час на виготовлення залишався лише вночі, після робочого дня. За ніч встигала зробити зо три десерти. Вранці приїздив фуд-стиліст та фотографував солодке для книжки.

"Коли народжуєш дитину, там десь боліло, там щось не так, але потім, коли ти тримаєш свій плід на руках, ти отримуєш лише насолоду, так само відбувалося і з книгою. Тут родинні рецепти, що я готувала вдома. Я згадувала, що нам бабця готувала влітку", - розповідає Валентина Хамайко.

Підтримати ведучу прийшли чоловік з донечкою та колеги. Руслан Сенічкін модерував захід. А от Наталія Мосейчук навіть поділилася власним рецептом, який увійшов до книги.

"Це рецепт моєї мами. Це рецепт медовика, він печеться на Різдво. Коли мені Валя сказала: "Наташа, а може ви зробите щось для нашої книги?", – в мене був тільки один рецепт, це медовик. Я вважаю, що його можна передавати у спадок. Він дуже просто робиться, але на виході це шедевр", - каже Наталія Мосейчук.

Валентина Хамайко каже - рецептів у книзі вистачить, щоб кожну неділю року зробити солодкою, смачною і неповторною. Усі смаколики невибагливі у приготуванні та з доступних продуктів. А ведуча уже планує написати ще одну книгу десертів - без цукру.

Нагадаємо, 14 вересня стартувала найбільша книжкова подія року - Форум видавців у Львові. У Форумі беруть участь понад 1000 письменників з 24 країн світу. Крім презентації нового роману Сергія Жадана "Інтернат", також очікуються представлення книжок Наталки Сняданко та Юрія Винничука. А ще - кількох сотень письменників, які з'їдуться до західноукраїнського міста. 

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Залиште свій коментар