Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видавництво #книголав на Форумі видавців представить сім книжкових новинок

Вже на цьому тижні розпочинається одна з найбільших літературних подій України — 26 Львівський Міжнародний BookForum та Форум видавців у Львові. Учасниками є найбільші книжкові видавництва, відомі письменники з усього світу та культурні діячі.

Вже на цьому тижні розпочинається одна з найбільших літературних подій України — 26 Львівський Міжнародний BookForum та Форум видавців у Львові. Учасниками є найбільші книжкові видавництва, відомі письменники з усього світу та культурні діячі.

Видавництво #книголав на Форумі видавців представить сім книжкових новинок, серед яких новий роман Фредріка Бакмана "Ведмеже місто", трилер про життя телевізійників Крістіни Ковач "У світлі камер", продовження трилогії "Обнулена" Тері Террі "Роздвоєння".

Серед новинок нон-фікшну — видання про екіпаж "Аполлона-8". Для дітей видавці підготували новинку від мовознавця Олександра Авраменка "50 експрес-уроків з української мови для дітей" з героями телеканалу ПЛЮСПЛЮС, першу книжку Ліз Кессел "Хвісторія Емілі Віндснеп та пізнавальну книжку "100 фактів про числа, комп’ютери та програмування".

Також видавництво #книголав запросило до Львова культову вірменську письменницю Маріам Петросян, яка відвідає подію завдяки підтримці організаторів.  Український переклад її книжки "Дім, в якому…" вийшов у видавництві навесні цього року.  Зустріч з письменницею відбудеться 21 вересня о 19:00 в кінотеатрі "Коперник". Також 22 вересня Маріам Петросян візьме участь у дискусії "Люди є? А якщо знайду? Постгуманізм як практики".

З Парижу до Львова завітає також українська письменниця Ірена Карпа, яка презентує свій роман-бестселлер "Добрі новини з Аральского моря" в кінотеатрі "Коперник" 21 вересня о 12:30. 

Свою нову книжку "50 експрес-уроків української мови для дітей" презентує мовознавець Олександр Авраменко. Нагадаємо, що його "100 експрес-уроків української мови" стали абсолютним бестселлером на Yakaboo. Презентація запланована 21 вересня о 15:00 у Палаці Мистецтв. Ще одним важливим гостем видавництва буде Євген Клопотенко, який 19 вересня запрошує на автограф-сесію о 13:00 також у Палац Мистецтв.

#Книголав разом з рухом HeforShe в Україні від ООН-жінки проведуть дискусію про ґендерну рівність "Чоловіки про фемінізм" за участі поета Мирослава Лаюка, ведучої та засновниці Дикого театру Ярослави Кравченко та співзасновника Radio Skovoroda Володимира Бєглова. Модерує культурна менеджерка Олена Масон. Дискусія відбудеться 18 вересня о 18:30 в Центрі Шептицького в рамках презентації однойменної книги Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела, а також представлять книжку Дмитра Кулеби "Війна за реальність: як перемагати в світі фейків, правд і спільнот" у рамках дискусії "Non-fiction для юристів: vol. 2".

Стенди видавництва будуть представлені у Галереї та на 2 поверсі Палацу мистецтв. Триватиме подія до 22 вересня.

Нагадаємо, українською вийде новий бестселер Фредріка Бакмана "Ведмеже місто"

Залиште свій коментар

Вибір редакції