Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видавництво #книголав назвало найпопулярніше видання на "Книжковому Арсеналі"

Минулого тижня у Києві завершився IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал", де видавництво #книголав представило 15 новинок.

Найпопулярнішим виданням став роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського моря", який вона представила після восьмирічної перерви. Близько 1000 українців поповнили новинкою свої книжкові полиці.

Ірена  Карпа Добрі новини з Аральського моря #книголав
knigolove.com.ua

Не менш популярною стала книжка, яка наразі досить актуальна та корисна  –  "Політика для початківців" британських авторів Алекса Фріта, Луї Стоуелла та Розі Гор.

До трійки лідерів увійшла книжка, що змінює уявлення про процес приготування їжі "Зваблення їжею. 70 рецептів, які захочеться готувати" кулінарного експерта Євгена Клопотенка.

Наступними до рейтингу популярності потрапили одразу дві книжки про дорослішання: "Як я дорослішаю. Посібник для хлопців" та "Як я дорослішаю. Посібник для дівчат". Це збірки, які пояснюють дітям фізіологічні зміни їхнього організму. Книжка допоможе юним читачам зрозуміти досить відверті теми, про які не усі батьки наважуються говорити. Що цікаво, видання для хлопчиків стало більш продаваним.

#книголав топ-10

Далі до топ-10 видавництва #книголав увійшла книжка Майкла Кауфмана та Майкла Кіммела "Чоловіки про фемінізм", яка розповідає основи та принципи фемінізму і змінює чимало поглядів на вже сформовані стереотипи. Автори особисто представили книжку на фестивалі.

Також до списку найпродаваніших потрапила дитяча книжка "Дивовижна наука" – це 70 експериментів, які можна провести вдома.

Далі у відвідувачів "Книжкового Арсеналу" лідером став нон-фікшн Дмитра Кулеби, дипломата та постійного представника України в Раді Європи, "Війна за реальність. Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот".

Завершують рейтинг "80 хитромудрих запитань" для допитливих дітлахів та книжки із серії "Маленькі дослідники".

Усі новинки вже доступні у книжковій крамничці #книголав в ТЦ GLOBUS1.

Нагадаємо, у видавництві  #книголав вийшов відомий роман вірменської авторки Маріам Петросян. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції