Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видавництво #Книголав підготувало 15 новинок для "Книжкового Арсеналу"

IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться 22-26 травня 2019 року у Мистецькому арсеналі.

Цьогоріч видавництво презентуватиме на "Книжковому Арсеналі" 15 новинок та книжок. 

Серед новинок буде презентовано видання українських авторів, зокрема, книжка, яка змінюватиме ставлення українців до процесу приготування їжі "Зваблення іжею. 70 рецептів, які захочеться готувати" кулінарного експерта Євгена Клопотенка та приголомшливі історії чотирьох українок у Парижі "Добрі новини з Аральського моря" від популярної письменниці Ірени Карпи. 

Крім того буде представлено дві новинки про виховання дітей: "Як я дорослішаю. Посібник для хлопців" та "Як я дорослішаю. Посібник для дівчат" та продовження популярної книжки "Казки на ніч для дівчат-бунтарок 2", перша частина якої стала безумовним бестселером в світі та серед українських читачів і перекладена на понад 40 мов.

Нагадаємо, IX Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться 22-26 травня 2019 року у Мистецькому арсеналі, а фокусною темою стане  — тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. 

Відео#книголав надрукує новий роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського Моря"

Скоро вийде новий роман української письменниці Ірени Карпи. "Добрі новини з Аральського Моря" - це  реальні історії чотирьох українок у Парижі. Всіх героїнь об'єднує українське походження і секрети минулого, однак всі вони хочуть почати нове життя. Книжкова новинка "Добрі новини з Аральського Моря" з`явиться на полицях крамниць вже за декілька місяців. А надрукує роман видавництво "Книголав".

#книголав надрукує новий роман Ірени Карпи "Добрі новини з Аральського Моря"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції