Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видавництво "Ранок" розробило зошити з біології з 3D-моделями 

Уперше в Україні видавництво "Ранок" розробило унікальні електронні освітні ресурси для робочих зошитів з біології (7–9 класи; автор – К. М. Задорожний). Відтепер майже кожна тема в зошитах супроводжується QR-кодом, за допомогою якого дитина осягає нову інформацію у 3D форматі.

Наприклад, 7-класники за допомоги QR-кодів зможуть переглядати скрайбінги (мальовані навчальні мультики) про полювання гідри або бджіл-танцюристів. Крім того, за допомоги спеціально змонтованих науковцями-біологами відеоматеріалів вони ознайомлюватимуться з "очисною" роботою ставковика-котушки, спостерігатимуть за пристосуванням риб до водного способу життя та процесом доїння змії.

Учням 8-их класів, які вивчатимуть біологію людини, стануть у пригоді 3D-моделі людського скелета, "живого" серця, окремих систем (ендокринна, нервова) та процесів (вагітність). Також школярів зацікавлять веселі скрайбінги "Типи темпераменту" та "Сови" проти "жайворонків".

У 9 класі вивчається молекулярна біологія. Тому для 9-класників стануть у нагоді різноманітні анімаційні ролики, які візуалізують складні процеси, що відбуваються всередині живих організмів: репарацію ДНК, роботу натрій-калієвого насосу, утворення пептидного зв’язку тощо.

Генеральний директор видавництва "Ранок" розповів, що QR-коди розміщені не тільки у робочих зошитах, а й у підручниках та інших навчальних матеріалах.  "Два роки тому ми тільки планували стоврити підручник, у якому паперовий варіант буде об’єднаний з електронним. Сьогодні – це реальність. Наприклад, обкладинка підручника "Я досліджую світ" для другого класу настільки гнучка і міцна, що книгу можна згортати у трубочку. А невевши на QR-код діти бачать навчальний мультфільм. Таким чином, дитина і грається, і навчається одночасно", – додав Віктор Круглов. 

Крім цього, і 7-, і 8-, і 9-класники матимуть можливість перевіряти свої знання за допомоги веб-додатків або мобільних ігор. За допомоги QR-коду можна буде відкривати ігри на класифікації та розподіляти по шухлядках об'єкти. Йдеться, зокрема, про хижаків, паразитів, рослиноїдних тварин (7 клас); продукти, що містять жири, білки або вуглеводи (8 клас); рослин та тварин, які жили в ті чи інші геологічні періоди (9 клас).

Ознайомитися із зошитами можна за посиланням.

Зауважуємо, що наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі – одна зі складових формули Нової української школи, яка суттєво розширить можливості сучасного педагога. 

А ще "Ранок" пропонує українським школярам багато інших важливих та цікавих навчальних матеріалів. Завітайте на сайт видавництва та отримайте доступ до свіжої продукції за приємними цінами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції