Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома українська письменниця Катерина Міхаліцина запрошує на авторські читання нової дитячої книжки "Дмухавка та інші пухнасті вірші"

Катерина Міхаліцина - поетка, перекладач, редактор. Володарка премій конкурсів "Гранослов", "Привітання життя", "Смолоскип". 

10 та 11 серпня відбудуться авторські читання відомої української письменниці Катерини Міхаліциної. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook.

У програмі заплановано театральні постановки, ігри, майстер-класи та інші активності для малюків.

У книжці "Дмухавка та інші пухнасті вірші" йдеться про те, як допомогти дитині пізнавати світ цікаво й з гумором, навчитися дослухатися до різних ритмів, якими наповнена природа, мова і ми самі. Найкращий рецепт — читати вірші. 

Зустрічі відбудуться: 10 серпня 2019 року у місті Рівне у книгарні "Є" о 13:00  (вул. Короленка, 2) та 11 серпня у Луцьку  у книгарні "Є" о 13:00 (вул. Лесі Українки, 30).

Катерина Міхаліцина - поетка, перекладач, редакторка. Володарка премій конкурсів "Гранослов", "Привітання життя", "Смолоскип". 

Окремими книжками видано переклади Л. Е. Ґарн "Белла-балерина" ("Видавництво Старого Лева", 2013) Дж. Р. Р. Толкін "Діти Гуріна", "Сильмариліон", "Сказання з Небезпечного Королівства" та "Легенда про Сіґурда й Ґудрун" (у співпраці з Оленою О’Лір), "Володар Перснів" ("Астролябія", 2008-2013), А. Шклярський "Томек у країні кенгуру" ("Астролябія", 2011).

Нагадаємо, 4 серпня, у Києві відбудеться авторська зустріч із відомою українською дитячою письменницею Ольгою Русіною

Залиште свій коментар

Вибір редакції