Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома українська письменниця Оля Русіна запрошує на авторські читання нової дитячої книжки "Мія і місячне затемнення"

Початок о 13:00.

У неділю, 4 серпня, в Києві на ВДНГ відбудеться авторська зустріч із відомою українською дитячою письменницею. Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook.

Із героями нової книжки  "Мія і місячне затемнення" — Мією та Людожерчиком  — маленьких відвідучачів познайомить письменниця Оля Русіна. 

Нова книжка про трьох дітлахів — Мію, Матвія та маленького Людожерчика. Вони постійно потрапляють у пригоди. І цих пригод стає ще більше, коли на порозі Міїної з Дідусем квартири з’являється незнайомець — її тато. Настороженість змінюється захватом — виявляється, тато працює в астрономічній обсерваторії! А значить, Мія, Матвій і Людожерчик теж одного дня зможуть туди потрапити.

Місце проведення -  ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1, локація "Сад бажань»").

Оля Русіна — письменниця, журналістка, перекладачка. Першу повість "Сестричка"написала у 15 років. Книга була номінована на премію "Книгу року ВВС-2012" та отримала нагороду "Дитячий вибір"на Міжнародному літературному фестивалі у Львові.

Працює редакторкою та кореспонденткою для українського тижневика у Варшаві "Наше Слово", журналісткою на "Громадському радіо", перекладає з польської мови. Коли її просять розказати щось цікаве про себе, насамперед їй приходять на думку смішні історії, цікаві сни та ідеї вигаданих сюжетів. Дуже любить фразу Джона Ірвінґа про те, що всі спогади письменника, наділеного хорошою уявою, недостовірні.

Нагадаємо, відомий британський актор Бенедикт Камбербетч озвучить одного з персонажів екранізації "До нас на чай заходив тигр!".

Залиште свій коментар

Вибір редакції