Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомі письменники Ірен Роздобудько та Іван Андрусяк проведуть літературні читання містами України

У рамках проєкту заплановано літературні читання, спілкування про сучасну українську літературу та як заохотити дітей до читання.

19-20 червня у рамках проєкту  Українського ПЕН “Мереживо. Літературні читання у містечках України” українські письменники Іван Андрусяк та Ірен Роздобудько поспілкуються з маленькими та дорослими читачами в Козельщині, Кобеляках та Кременчуці на Полтавщині, повідомляє pen.org.ua.

Проєкт відбудеться за підтримки благодійної організації Миколи Сушка Smart Foundation, міжнародного фонду “Відродження”. 

У рамках проєкту заплановано літературні читання, спілкування про сучасну українську літературу та як заохотити дітей до читання.

Проект “Мереживо” покликаний підвищувати престиж читання у райцентрах України, знайомити мешканців українських містечок із сучасною українською літературою та включити їх у культурне поле, спільне з великими містами.

Детальну інформацію про заходи можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, 21- 23 червня 2019 року у Дніпрі відбудеться Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2019. 

ВідеоІрена Карпа поділилася історією написання нового бестселеру

Письменниця та дипломатка Ірена Карпа за 5 років життя у Франції написала новий роман «Добрі новини з Аральського моря» про пригоду чотирьох українських емігранток у Парижі. Привітати письменницю з виходом бестселеру прийшло багато зірок. Ірена поділилася історією написання книги, а також розповіла, наскільки цей роман є автобіографічним. Подробиці – дивіться в сюжеті.

Ірена Карпа поділилася історією написання нового бестселеру

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції