Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий американський письменник Джеймс Паттерсон пожертвував $1,25 млн для шкільних бібліотек

Відомий американський письменник Джеймс Паттерсон пожертвував $1,25 млн для шкільних бібліотек

Американський письменник Джеймс Паттерсон є одним із найбільш високооплачуваних і продаваних письменників у світі.

Американський письменник Джеймс Паттерсон пожертвував $1,25 млн вчителям на придбання книжок для шкільних бібліотек. Про це повідомляє foxbusiness.com.

Чотири тисячі американських вчителів отримають по $250 та 500 вчителів по $500 з досвідом роботи не більше трьох років для придбання книжок. Заявки на отримання грантів вчителі США можуть подавати на сайті.

Джеймс Паттерсон п’ятий рік поспіль долучається до цієї акції, спільно з найбільшим у світі видавництвом дитячої літератури - Scholastic Book Club. 

письменник Джеймс Паттерсон
www.jamespatterson.com

Також відомий письменник зауважив про проблему безграмотності, а надання дітям доступу до книжок — чудовий початок її подолання.

Нагадаємо, американський письменник Джеймс Паттерсон є одним із найбільш високооплачуваних і продаваних письменників у світі - 2010, 2011, 2012, 2013, 2017 і 2018 за версією журналу Forbes.

Відео Фанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

Британка зібрала найбільшу у світі колекцію речей, які пов'язані з магічним всесвітом Поттера. Понад 3,5 тисяч експонатів 38-річна Вікторія Маклін зберігає у себе вдома. Усе почалося з першої книжки - 18 років тому. Нині прихильниця Поттера назбирала десятки магічних паличок, листівки, статуетки, предмети одягу, іграшки. Усю колекцію оцінюють у 100 тисяч фунтів стерлінгів.  

Фанатка Гаррі Потерра потрапила до книги рекордів Гінесса

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції