Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий данський письменник Пітер Фогтдаль запрошує на творчу зустріч у Києві

2017 року на Львівському форумі видавців  автор презентував український переклад роману "Царська карлиця" від видавництва "Фабула".

27 вересня 2019 року у Києві відбудеться творча зустріч з данським письменником Пітером Х. Фогтдалем. Повідомляє пресслужба видавництва "Фабула"

"Царська карлиця" - роман данського прозаїка, який живе в США, став бестселером і був перекладений англійською, французькою, португальською та іншими європейськими мовами. Вісімнадцяте століття — з усіма його парадоксами. Сорін — карлиця-данка, подарована королем Данії російському цареві Петру I, якому припали до душі бли­скуча дотепність, інтелект і чарівне неподобство малючки. Цар відвозить своє надбання до Санкт-Петербурга — і тільки мужність, саркастичний склад розуму і їдкий скепсис допомагають героїні вижити серед вошивого і брудного натовпу придворних виродків і подолати самотність.

Пітер Х. Фогтдаль «Царська карлиця» Фабула
fabulabook.com

Пітер Х. Фогтдаль – данський письменник, який дебютував як драматург 1984 року, ставши автором кількох телевізійних комедійних серіалів.

1990 року опублікував незвичайну книжку про астрологію "Чи могли б ви наступити на медузу?", яка миттєво стала бестселером і витримала сім перевидань тільки у США. Відтоді Пітер Фогтдаль остаточно визначився з покликанням і зосередився на письменницькій праці та викладанні. Нині на його рахунку дванадцять різноманітних романів — історичних, сатиричних, трагікомічних, гротескових, нуарних, сюрреалістичних — і просто життєрадісних і лукавих. Серед найпопулярніших — "Царська карлиця", із якою видавництво "Фабула" вперше знайомить українського читача.

Творчість письменника відзначено низкою літературних нагород,зокрема французькою премією Ле Шантильї, а за версією найбільшої данської газети "Юлландс-Постен" було визнано одним із трьох найкращих романів року в Європі.

Зустріч відбудеться 27 вересня о 19:00 у книгарні "Книголенд" за адресою: Контрактова площа, 2/1. 

Детальна інформація про захід за посиланням

Нагадаємо, Ельчін Сафарлі презентуватиме новий роман "Дім, де жевріє світло" у Києві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції