Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий литовський письменник Рімантас Кміта презентуватиме роман "Хроніки південного" на 26 BookForum у Львові

"Хроніки південного" вийшла друком 2016 року.

У рамках 26 BookForum у Львові відомий литовський письменник Рімантас Кміта презентуватиме роман "Хроніки південного", що вийшов друком в українському перекладі у "Видавництві Старого Лева". Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

"Хроніки південного" — молодіжний роман у якому йдеться про життя старшокласника. Це дуже щира й дотепна розповідь головного героя, який виростає від бажання "бути як усі" до того, щоб не боятися бути унікальним. Як і кожен підліток, герой роману прагне самостійності, крутості, для цього пробує і в дрібному "бізнесі" покрутитися, і досягнути результатів у регбі, і дів­чата притягують його наче магнітом. Перші проблеми з право­охоронцями, перша любов, перші вірші й перший секс — усе, що було актуальне в 1990 року, і тепер буде близьким підліткам-читачам.

Рімантас Кміта роман "Хроніки південного"
starylev.com.ua

Рімантас Кміта  - литовський поет, прозаїк, літературознавець, доктор гуманітарних наук, викладач. Працює в Інституті литовської літератури та фольклору. Член Союзу письменників Литви. Організатор клайпедського поетичного фестивалю "Плацдарм".

Нагадаємо, вперше на Форумі видавців Януш Вишневський презентує новий роман "Зміщення спектра".

Залиште свій коментар

Вибір редакції