Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий український письменник Андрій Любка порадив найцікавішу книжку для читання на свята

Збірка "Скандал сторіччя" Ґабріеля Ґарсії Маркеса ("Видавництво Анетти Антоненко") входить до ексклюзивної колекції вибраної есеїстики Writers on Writing.

Відомий український письменник Андрій Любка порадив найцікавішу книжку -  "Скандал сторіччя" Ґабріеля Ґарсії Маркеса. Про це йдеться на сторінці письменника у Facebook.

"На свята я зробив собі подарунок. Просто хотілося, щоб остання книжка, яку читатиму в 2019-му, а відповідно й перша, яку розгорну в 2020-му, була особливо доброю; стала делікатесом для літературного гурмана. Тому я взяв нещодавно видану збірку "Скандал сторіччя" Ґабріеля Ґарсії Маркеса ("Видавництво Анетти Антоненко", блискучий переклад з іспанської Галини Грабовської). Одразу скажу, що з вибором книжки я не прогадав – вона навіть перевершила мої й без того високі очікування.

Усі ми знаємо, що Ґабріель Ґарсія Маркес був чудовим прозаїком, зокрема блискучим романістом, але журналістська робота цього видатного письменника для більшості залишається невідомою. Хоча сам Маркес – ясна річ, до певної міри кокетуючи – стверджував, що писання публіцистичних текстів для нього є навіть важливішим за літературу. Та коли довідуємося, що частину з отриманих від Нобелівської премії грошей літератор призначив на запуск журналу, сумнівів не залишається: друковані ЗМІ були для нього справді істотними", - йдеться у повідомленні.

Ґабріель Ґарсія Маркес Скандал сторіччя. Тексти для газет і журналів (1950 – 1984) "Видавництві Анетти Антоненко" вересень жовтень 2019
anetta-publishers.com

Тематика збірки багатосяжна: від політичних переворотів, привидів минулого й майбутнього та розповіді про те, як пишуть романи і до інсайтів, феномену телепатії й таємниці містичної історії. 

Андрій Любка - український романіст, поет, перекладач та есеїст.  Найвідоміші збірки оповідань: "Кілер. Збірка історій" (2012), "Спати з жінками" (2014), "Кімната для печалі" (2014), "Саудаде" (2017), "Кілер+" (2018). Романи - "Карбід" (2015), "Твій погляд, Чіо-Чіо-сан" (2018).  

Нагадаємо, 2019 року Андрій Любка презентував нову книжку "У пошуках варварів". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції