Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий український письменник Сергій Жадан спільно з BookForum проведе онлайн-читання

Початок о 20:30.

21 березня 2020 року відбудеться творча зустріч з відомим українським письменником у рамках онлайн-проєкту “Літкур’єр: читання уголос” від BookForum. Про це йдеться на офіційному сайті форуму.

"Новий онлайн-проєкт “Літкур’єр: читання уголос” від BookForum допоможе усім почуватися причетними і бути присутніми – без порушення правил карантину! –  в реальному часі у режимі трансляцій на найсправжніших масових заходах – літературних читаннях з найвідомішими українськими авторами та авторками",- йдеться у повідомленні.  

Сергій Жадан сказав: “Друзі, я останніми роками настільки звик до виступів і читання віршів уголос, що тиждень мовчанки сприймаю як несподівану зміну клімату – з тривогою та недовірою. Припускаю, ви теж не проти будете послухати зовсім нові вірші, які ще не друкувались. Якщо серйозно, мені здається, дуже важливо сьогодні не лише дотримуватись норм карантину, але й не забувати разом із цим підтримувати одне одного, зокрема через важливі для нас усіх речі – літературу, кіно, музику. Себто, через ті речі, які нас формують, які роблять нас сильнішими, які додають нам сил і впевненості. Пандемія мине. А нам важливо лишатися собою. Тому побачимось онлайн!”.

До проєкту долучилися Гаська Шиян, Ірена Карпа, Остап Славинський, Любко Дереш.

Детальна інформація за посиланням. 

Нагадаємо, українське видавництво запускає літературний онлайн-проєкт "Мистецький карантин". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції