Вийшла книга для дітей "Артуро та єдиноріг", мета якої допомогти постраждалому від коронавірусу місту

Вийшла книга для дітей "Артуро та єдиноріг", мета якої допомогти постраждалому від коронавірусу місту

Усі кошти від продажів , скерують до Фонду підтримки італійського міста Бергамо, яке найбільше постраждало від коронавірусу.

Українською мовою вийшла книга для дітей "Артуро та єдиноріг" Джованні Сальветті, доходи від продажу якої надійдуть на ліквідацію наслідків пандемії коронавірусу. 

Книга доступна на Google.Books, Amazon і в інших інтернет-магазинах, зазначається на електронному сервісі Linktree.

"Артуро та єдиноріг" - це казка про італійського хлопця Артуро з міста Бергамо обдурили і він опинився у в'язниці. Утім, завдяки своїм друзям, мистецтву і чарам йому вдалося налагодити своє життя. 

Автор книги казок Джованні Сальветті міжнародний інвестиційний банкір. У книгу увійшли історії та казки, які Сальветті розповідав своїм дітям перед сном. Слід зауважити, що ілюстрації малював сам автор.

Книга має на меті допомогти місту Бергамо на півночі Італії. Столиця регіону Ломбардія з населенням у понад сто тисяч осіб найбільше постраждала від коронавірусу. У Ломбардії зафіксовано понад 70 тисяч випадків інфікування та майже 13 тисяч смертей. Загалом в Італії коронавірусом заразилися майже 190 тисяч осіб, а 25,5 тисяч - померло. 

Усі кошти, вилучені з продажу книги, скерують до Фонду підтримки міста Бергамо для відродженого міста, що найбільше постраждало від епідемії коронавірусу.

Як повідомлялося, в українському перекладі вийшла книжка для дітей "Коронавірус" Елізабет Дженнер, Кейт Вілсон, Нії Робертс. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів