Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вийшла нова фентезійна антиутопія для підлітків сучасної української письменниці Ольги Войтенко “На порозі ночі"

Це дебютна книжка авторки, яка відкриває трилогію “У світлі світляків”.

Вийшла друком нова фентезійна історія для підлітків сучасної української письменниці Ольги Войтенко “На порозі ночі”. Про це йдеться на сторінці "Видавництва Старого Лева" у Facebook.

За сюжетом головна героїня Єва-Ліза опиняється вдома без світла. Усе місто поринає  у непробудний сон. Як вчинить дівчинка, яка до цього знала лише електронний світ свого планшету? Чи зможе вона віднайти світло та розгадати загадку ночі, яка ніяк не хоче закінчуватися?

На порозі ночі Ольга Войтенко  серпень 2019 ВСЛ
starylev.com.ua

Тут починають коятись чудасії: міським кладовищем, населеним привидами, блукає таємничий сторож із мінливою звірячою головою, величезні світляки виявляються зачаклованим ворожим військом, а трохи далі, в лісі, мешкає величезний дракон із очиськами-фарами. Давно втрачений друг Тім проводить Єву-Лізу цими чарівними місцинами, показує їй світ поза квартирою і відкриває в ній любов до пригод, книжок і допитливості.

Ольга Войтенко, народилася у місті Сміла (Черкаської область).  Сучасна письменниця та сценаристка. Пише оповідання для дітей та повісті, а також сценарії для кіно, анімації і телебачення.

2011 року отримала диплом "Коронації слова" за кіносценарій для дітей. Працювала сценаристкою ранкової дитячої телепередачі "Світанок", що отримала "Телетріумф" (2013р року). Сценарії та фільми, зняті за її сценаріями, стали лауреатами низки нагород Міжнародних Кінофестивалів. Кілька років монтувала документальні фільми, займалася фотографією та працювала арт-директором.

Нагадаємо, Європейська спільнота наукової фантастики присудила премію українській письменниці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції