Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вийшла нова книжка для дітей відомої української письменниці Таіс Золотковської “Несерйозно"

Оформила видання ілюстраторка Ліза Зорова.

Вийшла нова книжка для дітей відомої української письменниці Таіс Золотковської “Несерйозно" (видавництво "Чорні вівці"). Про це йдеться на сторінці письменниці у Facebook. 

Це" ілюстрована історія про дівчинку Миру, яка любила малювати сніговиків у травні, світ якої був яскравим і радісним і в якому усе було можливим, поки в одну мить їй не сказали, що все це Несерйозно. Та з'явився супергерой, який усе розставив по своїх місцях - зникли хмари, завершилася гроза - світ знову набув барв, засвітило травневе сонце, під яким не танули Мирині сніговики. А якщо коротко, то ця книжка про те, що творчість - життєва необхідність людини, і про те, що найбільш несерйозно бути серйозним", - йдеться у повідомленні.

Таіс Золотковська "Несерйозно», видавництво «Чорні вівці», січень  2020
facebook.com/taiszolotkovskabooks

Таіс Золотковська родом з Харкова. 2015 року створює проєкт "Клуб Анонімних Авторів", який 2017 року стає громадською організацією. 

Авторка книжок для дорослих та дітей: роман "Лінія зусилля" (2016), книжка-посібник "Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки". Перше ілюстроване видання для дітей "Ай-кім: морозиво для Лесі" (2018) та книжка-картинка "Чотири зуби", "Червона сукня моєї тітки" (2019).

Нагадаємо, відомий український письменник Андрій Любка порадив найцікавішу книжку для читання на свята. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції