Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Визначено переможців всеукраїнського конкурсу “Краща книга України” 2019

Цього року для участі в конкурсі у 10 номінаціях надійшло 52 роботи від 17 видавців.

Журі всеукраїнського конкурсу "Краща книга України" визначило переможців 2019 року. Про це йдеться на сайті Держкомтелерадіо.

Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книжки в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання.

Цього року для участі в конкурсі у 10 номінаціях надійшло 52 роботи від 17 видавців.

Гран-прі конкурсу присуджено ПП "Емма" за повне видання поезій та поетичних драматичних творів Тараса Шевченка "Кобзар", в оформленні якого використано малюнки видатного українського художника Амвросія Ждахи.

У номінації "Моя країна" перемогу здобула книжка С. Андрющенко та С. Железняк "Звичаї нашого роду. Традиції української кухні" (видавець - ТОВ "Видавництво Генеза").

У номінації "Життя славетних"- дослідження літературознавця Володимира Панченка "Повість про Миколу Зерова"(видавництво "Дух і Літера").  

Найкращими книжками у різних номінаціях стали:

  • роман Леоніда Мосендза "Останній пророк"(ДП ДСВ "Либідь");
  • книжка Алекса Хавра у перекладі Ольги Кожушко "А потім прийшов Цезар"(видавництво "Фабула");
  • "Мистецтво війни в ілюстраціях"Джесіки Гейґі у перекладі Марії Козиренко (видавництво "Фабула");
  • збірка Наталії Мазур "Забавлянки. Віршотворені ігри для спілкування з дитиною, пробудження, годування, купання, масажу";
  • книжка С. Курилова "Сам в океані" (ТОВ "Час Майстрів");
  • збірка вибраних творів одного з найважливіших українських поетів XX–XXI століть Тараса Федюка "Цеглина"(ТОВ "Видавництво "Навчальна книга – Богдан").

Бестселером року визнана книжка спогадів видатного державного діяча України Володимира Горбуліна "Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки", яка вийшла у ТОВ "Брайт Букс".

Конкурс заснував і щорічно проводить Держкомтелерадіо. 

Нагадаємо, визначили номінантів "Книги року ВВС" 2019. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції