Вперше опублікують "надто інтимний" роман відомої французької письменниці Симони де Бовуар

Вперше опублікують "надто інтимний" роман відомої французької письменниці Симони де Бовуар

Роман вийде французькою мовою у жовтні 2020 року.

Роман "Нерозлучні"  (Les inséparables) відомої французької письменниці Симони де Бовуар опублікують вперше, повідомляє theguardian.com.

Його вважали за життя письменниці "надто інтимним" для друку. Роман знайшла в архівах дочка письменниці Сільві Ле Бон де Бовуар, яка й стала авторкою передмови, який побачить світ через 75 років після написання. 

Це історія про "пристрасну і трагічну" у шкільному віці Елізабет ("Заза") та Сільві (Симона). Розповідь ведеться від першої особи. 

"Сільві миттю зачарувала її нова однокласниця. Вона захоплюється і дорожить нею і робить все для того, щоб Андрі відповіла їй взаємністю. Зовсім скоро вони стали нерозлучними аж до старшої школи і трагічної смерті Андрі", – розповідають у літературній агенції 2 Seas.

Роман опублікують у жовтні 2020 року французькою (видавництво Editions L’Herne), а 2021 року англійською – у Великій Британії (видавництво Vintage) та Північній Америці (видавництво  Ecco). Усього ж права продані на переклад 12 мовами.

Симона де Бовуар (9 січня 1908 — 14 квітня 1986) — французька письменниця, екзистенціалістська філософиня, інтелектуалка, ідеологиня фемінізму, соціальна теоретикиня та політична активістка. Авторка багатьох новел, монографій у сфері філософії та політики, соціальних нарисів, есе, біографій та автобіографії у кількох томах.

Публіцистична робота "Друга стать" (Le deuxième sexe, 1949) присвячена проблемам жіночих прав та гендерної нерівності і справила великий вплив на феміністський рух. У романах де Бовуар розвиваються екзистенціалістські ідеї, сюжетні ходи "Мандаринів" (Les Mandarins, 1954; Гонкурівська премія) описують події життя екзистенціалістського письменницького оточення.

Есеїстика письменниці включає роботи "Мораль двозначності" (Pour une morale de l'ambiguité, 1947), "Старість" (La Vieillesse, 1970). У автобіографічній трилогії "Сила зрілості" (La Force de l'âge, 1960) і "Сила речей" (La Force des choses, 1963), змальовується життя сподвижниці Сартра.

Нагадаємо, вийшов роман "Із Синтезу"  відомої канадської письменниці Каролін Жорж.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів