Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Всесвітньо відомий роман Джерома Селінджера "Ловець у житі" вперше вийде в електронному форматі

Крім того, онлайн-версію отримають ще три твори- "Френні і Зуї", "Дев’ять оповідань" та "Вище крокви, теслярі".

Всесвітньо відомий роман Джерома Селінджера "Ловець у житі" вперше в історії офіційно вийде у електронному форматі, повідомляє theverge.com

Компанія Little, Brown and Company оцифрує твори в електронному форматі, що стане частиною масштабної виставки Нью-Йоркської публічної бібліотеки, яка стартує восени цього року. Також буде представлено добірку авторських листів, фотографій та інших предметів творчості Селінджера.

роман Джерома Селінджера "Ловець у житі"
engadget.com

Джером Селінджер здобув популярність після виходу "Ловця в житі" 1951 року та припинив публікувати твори 1965 року, але писав до самої смерті - 2010 року.

Письменник залишив великий архів неопублікованих робіт.

Варто зауважити, що його твори захищені авторською таємницею. За її дотриманням слідкував син, Метт Селінджер, який успадкував архів свого батька. На початку цього року родина заявила: невидані твори вже незабаром побачать світ. 

Селінджер-старший зневірився в інтернеті та критикував Facebook. Через це не довіряв цифровим виданням. Крім того, згідно із заповітом батька, Метт Селінджер не мав права оцифровувати твори – тільки набирати кожне слово власноруч. Тому електронні версії з’явилися тільки через дев'ять років після смерті письменника.

Хоча книжки будуть опубліковані у цифровому вигляді цього тижня, до них не додаватиметься аудіоваріант. Селінджер не захотів, аби книжки інтерпретувалися на будь-якому іншому носієві, крім паперу або електронного вигляду, призначеного для читання.

Нагадаємо, Національна бібліотека Ізраїлю оприлюднила рукописи Франца Кафки

Залиште свій коментар

Вибір редакції