Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Її позиція здалася нам ризикованою": НСТУ про те, чому MARUV не поїхала на "Євробачення"

Організатори нацвідбору пояснили зміни у контракті.

Організатори національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення" (НСТУ) під час прес-конференції торкнулися теми скандалу, який стався навколо переможниці нацвідбору MARUV. А саме того контракту, який так і не змогли підписати з артисткою.

На запитання журналіста стосовно того, що у договорі були несподівано змінені умови контракту, представники НСТУ зауважили, що вони були внесені ще до того, як дізналися про перемогу MARUV.

"Ми мали контракт о 17.00, а фінал закінчився о 23-й. Контракт був однаковий для всіх переможців. Так ми підвищили ризики, коли зрозуміли, що всі фіналісти так чи інакше потрапляють в цю пастку. Тобто спеціальних умов контракту для MARUV не існувало", - зауважили представники НСТУ.

Також член правління НСТУ Олександра Кольцова зазначила, що зі співачкою була спеціальна розмова щодо дипломатичної місії артиста від України.

"Ми вперше з таким світоглядом артиста, коли він є вже міжнародним і хоче асоціювати себе з музикою, з миром, зі свободою. Її позиція здалася нам ризикованою для країни. Якщо артист бере учать у міжнародному конкурсі, то це не просто вийти і заспівати пісню. Якщо артист має певні сумніви, то їхнє озвучування загрожує самому артистові. Ми не мали часу перепрошити когось з фіналістів і переконати їх, в тому, що так, як вони люблять Україну, це неправильно, а треба любити так. Ми не маємо права диктувати людям, як їм любити їхню країну. Уявіть, що було б там якби ви почули зі сцени те що ви почули під час нацвідбору. Ми не колхоз, ми не хочемо навантажувати артиста, це міжнародна арена, де могли пролунати будь-які заяви", - зауважили організатори нацвідбору на "Євробачення".

Також було зазначено, що у контракті MARUV прописано, що вона не збирається скасовувати концерти, оскільки у Warner прописані концерти усюди.

Нагадаємо, також під час прес-конференції генеральний директор телекомпанії Зураб Аласанія заявив, чи поїде Українв на "Євробачення" у разі перемоги у ньому представника з РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції