Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ювілейний книжковий форум у Львові стартував із презентації книжки глави УГКЦ

Традиційний "Форум видавців" змінив назву.

Ювілейний, 25-й, книжковий форум стартував у Львові. Тепер він має нову назву - Book Forum Lviv і пропонує понад тисячу заходів, спілкування з авторами і, звичайно, самі книжки.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Спеціальний гість цьогорічного ярмарку - французький прозаїк Фредерик Беґбедер із новим романом "Нескінченне життя".

А подією цього дня стала презентація першої книги предстоятеля Української греко-католицької церкви Святослава Шевчука. "Діалог лікує рани" - історія його життя: від моменту, коли він відчув своє покликання, і до обрання главою УГКЦ. У книзі розповідається про святого Івана Павла ІІ та Любомира Гузара. А також - про трагічні події українсько-польського минулого. Книгу польською мовою ще в березні цього року презентували у Варшаві, Кракові та Любліні. Сьогодні у Львові представили український переклад.

"У цій книзі велика частина ідеться про українсько-польські стосунки. Українці мають свій біль національний, поляки мають свій біль. Дуже важливо є спілкуватися. Такий заклик і інструмент діалогу, як є в книжці, допоможе стати кращими і залікувати рани минулого", - переконаний предстоятель УГКЦ Святослав Шевчук.

ВідеоУ Львові стартував ювілейний 25-й книжковий форум

Ювілейний двадцять п’ятий книжковий форум стартував у Львові. Тепер він носить нову назву Book Forum Lviv. Упродовж наступних п’яти днів на форумі можна відвідати понад тисячу заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книжки. Спеціальним гостем цьогорічного ярмарку став французький прозаїк Фредерик Беґбедер, який презентував новий роман "Нескінченне життя". 

У Львові стартував ювілейний 25-й книжковий форум

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції