Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знайшли продовження роману "Механічний апельсин" відомого письменника Ентоні Берджеса

За словами дослідників рукопис складається зі 200 сторінок, надрукованих на машинці і написаних від руки.

В архіві Ентоні Берджеса, автора книжки "Механічний апельсин", знайшли незавершений рукопис-продовження роману, повідомляє The Guardian.

За словами директора Фонду Берджеса Ендрю Бісвелла, продовження книжки дозволить по-новому зрозуміти письменника, а також на режисера Стенлі Кубрика, який займався екранізацією книжки. Також в архіві знайшли близько 40 неопублікованих оповідань автора, які, як сподівається директор фонду письменника, вдасться опублікувати.

У романі Берджес не тільки аналізує фільм, а також підіймає філософські питання людини у сучасному світі - вплив технологій, ЗМІ, фільмів на людину.

Механічний апельсин продовження
www.bbc.com

В одному з розділів автор також розповідає, як придумав назву "Механічний апельсин". Вперше почув фразу 1945 року у лондонському пабі. "Механічний апельсин"- зневажливо-глузливе прізвисько уродженців Лондона середніх і нижчих верств населення.

Найавторитетнішим шотландським критиком-фантастикознавцем Дейвідом Прінґлом роман включено до переліку 100 найкращих англомовних науково-фантастичних романів за період від 1949 до 1984 року.

Нагадаємо, американський режисер Алекс Росс Перрі екранізує твір Стівена Кінга "Зупинка".

ВідеоРоман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

Новинка від  видавництва "Книголав" - роман вірменської  письменниці Маріам Петросян “Дім, у якому…”, буквально щойно із типографії. У продажу роман з'явиться протягом тижня. Цікава історія довкола цієї книги.  Маріам Петросян почала її писати ще 20 років тому! Готовий рукопис потрапив до рук сина її подруги і той забуває про нього на цілих 10 років. І ось нарешті його опублікували в Україні.  

Роман “Дім, у якому” та інтерактивна гра “80 хитромудрих запитань” - новинки від видавництва “Книголав”

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції