Британка народила двійню вагою 8,5 кг

35-річна Бетт Райдер народила близнят, загальна вага яких складає 8,5 кілограмів, що є рекордом для Великобританії.

двійня
Райдер після народження близнят полегшала на 12кг. (Фото: dailymail.co.uk)
35-річна Бетт Райдер народила близнят, загальна вага яких складає 8,5 кілограмів. На думку фахівців, малюки є найважчою різностатевою двійнею, яка коли-небудь народжувалася у Великобританії, повідомляє Daily Mail.

Близнюки Тео і Міллі з'явилися на світ в одній з лікарень Бернлі (графство Ланкашір) тиждень тому. Пологи тривали 4 години. Першим на світ з'явився Тео, який важить 4,8 кг, а услід за ним – Міллі, вагою 3,7 кг.

За словами щасливої матері, лікарі попереджали її, що діти будуть великими, проте вона не чекала, що їх вага буде такою великою. Райдер повідомила, що після народження близнят вона відчула величезне полегшення, оскільки стала важити на 12 кг менше.

Жінка відзначила, що в їх сім'ї часто народжуються великі діти. Власна вага Бетт, також як і вага її рідної сестри при народженні перевищувала 5 кг. Крім того, решта дітей в сім'ї Бетт – до народження близнят їх було четверо – важила при народженні більше 4 кг.

Тим часом, новонароджені важать в середньому від 3 до 3,6 кг. Вага близнят в більшості випадків не досягає 3 кг, стверджують фахівці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: