100 паломників загинуло в Індії

Переповнена вантажівка з паломниками у п'ятницю увечері впала в прірву в західному індійському штаті Раджастан.

Переповнена вантажівка з паломниками у п'ятницю увечері впала в прірву в західному індійському штаті Раджастан, щонайменше 100 пасажирів загинуло, передає індійський телеканал NDTV.

Трагедія сталася біля села Десурі-Ка-Нал в адміністративному окрузі Джайсалмер неподалік від пакистанського кордону, йдеться в повідомленні.

Вантажівка, що перевозила 200 пасажирів, перекинулася та звалилася в прірву, проходячи різкий поворот, повідомив телеканалові представник штабу цивільної оборони розташованого неподалік від місця події міста Удайпур.

За його інформацією, пасажири вантажівки - представники бідних прошарків, і в прагненні заощадити кошти на транспорт вони були змушені цілковито заповнити автомобіль.

Паломники трохи не доїхали до пункту призначення - села Рамдевра, де впокоєно мощі середньовічного суфійського святого Баби Рамдева й побудовано храм на його честь.

Щороку в цей час там проходить фестиваль, що притягає тисячі паломників різних віросповідань. Зібравшися, вони моляться в храмі Баби Рамдева й цілими ночами слухають присвячені йому пісні.

Паломники нерідко стають жертвами нещасних випадків в Індії, оскільки паломництва до численних святинь притягають сотні тисяч людей зі всієї країни.

Так, жертвами тільки одного паломництва до святині в гімалайській печері Амарнатх цього року стали 39 людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: