100 тисяч за інформацію про злочинців

Злочинці орудують у Дарницькому районі Києва - обирають відділення без спецохоронців, і відео-спостереження.

У Києві пограбували відділення державного Ощадбанку: це уже п’ятий напад на столичні банківські установи за останні чотири місяці.

Злочинці орудують у Дарницькому районі - обирають відділення без спецохоронців, і відео-спостереження. Дев’ята ранку. Двоє в чорному прямують до банківського відділення. Вони в рукавицях, але без масок. Фоторобот нині в усіх київських райвідділах. 

Касири Ощадбанку запам’ятали лише одного з нападників. Невисокий хлопець погрожував чимось схожим на автомат УЗІ. Напарник, тим часом, перестрибнув огорожу і наказав віддати гроші. Касири тієї ж миті тиснуть на кнопку сигналізації, утім, грабіжники встигають схопити 5 тисяч гривень і вибігти на вулицю.

У багатьох випадках на такі злочини з оперативниками їде й кінологічна служба. Цього разу, як і в більшості випадків, собака довів тільки до місця де стояло авто грабіжників. На столі керівника центру громадських зв’язків столичного УМВС - фотороботи чотирьох злочинців. На їхньому рахунку чотири пограбування банківських установ за останні чотири місяці, і всі - в Дарницькому районі столиці. Неозброєним оком видно - касири з різних пограбованих відділень описали одну й ту саму людину.

Київська міліція встановила винагороду - 100 тисяч гривень, кожному,  хто реально допоможе схопити грабіжника. Найбільше злочинець взяв у травні. Так само зайшов першим клієнтом в одне з банківських відділень і забрав майже 24 тисячі доларів. Грабіжник серйозно готувався до кожної вилазки. Прораховував, коли в банку людей найменше. Навідувався лишев контори, де, окрім сигналізації, немає жодної іншої охорони, і навіть найпростішого відео-спостереження.

ВідеоУ Києві грабують банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: