12-річний онук здав бабусю, яка вбила дідуся, в міліцію

Пенсіонер спробував заховати від дружини спиртне, і вона в запалі люті зарубала чоловіка. Їхній онук став свідком вбивства.

У Волгоградській області Росії 12-річна дитина допомогла міліції розкрити вбивство пенсіонера, яке скоїла його дружина. Після трьох місяців мовчання онук зловмисниці та її жертви не витримав і розповів все правоохоронним органам.

Дід зник наприкінці січня. Спочатку на розпитування сусідів його дружина відповідала, що він виїхати пожити до сестер, допомогти з господарством. Однак коли за два місяці він вдома так і не з'явився, бабуся все таки прийшла до міліції з заявою про зникнення.

Слідчі опитали сусідів, ті розповіли, що бачили зниклого наприкінці січня. А листоноша заявила, що після швидкого зникнення голови сімейства в будинку з'явився новий килим і був зроблений косметичний ремонт.

І коли міліція допитала онука зниклого, хлопчик зізнався, що діда вбили. Винуватцем смерті стала його бабуся. Пенсіонер спробував заховати від дружини спиртне, і вона в запалі люті зарубала чоловіка. Закривавлену сокиру разом з тілом закопала у дворі. А після цього зробила в будинку ремонт.

"12-річний хлопчик показав місце, де у дворі було закопано тіло. При цьому дитина сильно плакала, він три місяці носив у собі цю страшну таємницю. Зараз дружина затримана, проти неї порушено кримінальну справу за статтею "вбивство", - розповіли у слідчому відділі.

Читайте також:

12-річний хлопчик зарізав батька, захищаючи матір

Дівчина пригостила матір нейролептиком і задушила її скакалкою

Колишній зек скинув дружину з 10 поверху за те, що здала його в міліцію

На Київщині чоловік збирався порубати м'ясо, а заколов свого зятя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: