15-річна львів’янка передбачила кінець світу та наклала на себе руки

Студентка-першокурсниця коледжу, яка захоплювалася чорною магією, покінчила життя самогубством.

У Львові наклала на себе руки 15-річна студентка-першокурсниця Львівського екологічного коледжу.

Дівчина вибралася на дах незавершеної новобудови, де намалювала на підлозі коло, всередині якого вивела восьмикутну зірку. А потім стрибнула з даху.

Напередодні самогубства дівчина посварилася зі своїми батьками. Але чи саме це стало причиною її вчинку, не відомо. З'ясувалося, що дівчинка полюбляла чорну магію і дотримувалася культури готів, яких зазвичай можна упізнати за темним вбранням, темним кольором волосся, вибіленим пудрою обличчям.

Дівчина вела щоденних, у якому постійно нотувала про свої нові "темні" знання і досягнення. На одній зі сторінок дівчина зробила запис на зразок – "…є чотири власники апокаліпсису. Один з них живе у мені. І, коли мені буде 80 років, то надійде кінець світу…".

Водночас у родині склалася несприятлива ситуація: батько тривалий час ніде не працював, а уся відповідальність лягла на плечі матері, яка заробляла на чоловіка та на чотирьох своїх дітей, наймолодшому – всього 1 рік. Протягом трьох років дівчина перебувала у депресії, але за психологічною допомогою для неї так ніхто і не звернувся.

Читайте також:

В центрі Одеси зґвалтували та задушили дівчину

В Донецьку збанкрутілий бізнесмен з’їхав з глузду й зарізав дружину

Втративши прототип iPhone, співробітник китайської компанії покінчив із собою

Харків’янин зарізав школярку та її бабусю через нерозділене кохання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: