15-річний хлопець розбещував малолітніх дівчаток

На Полтавщині 15-річного хлопця суд визнав винним у розбещенні дівчаток. Уперше розпусника впіймали у 2003-му році, тоді йому було 9, а його жертві - 5 років. Тоді його дії кваліфікували як хуліганські.

На Полтавщині суд визнав винним 15-річного учня у розбещенні малолітніх дівчаток. Це вже третя спроба хлопця відтворити на практиці сцену кохання, що він бачив по телевізору. Розпусника в перший раз  впіймали у 2003-му році, тоді йому було 9, його жертві - 5 років. Тоді його дії кваліфікували як хуліганські. Та після чергового випадку вже ні в кого не виникло сумнівів, чого насправді домагався нападник.

Упродовж останніх шести років 15 річний хлопець вчинив три спроби зґвалтування. Мати однієї з потерпілих розповідає, як її 6-річну доньку хлопець вистежив та заманив у сарай.

"Він її схопив і почав душити. Вона все боїться зараз, боїться коли хтось чужий зайде, боїться сама в магазин ходити, вона сама не ходить, боїться фактично його. Що він її уб'є, якщо вона прийде додому і мамі розкаже", говорить жінка.

Суд покарав неповнолітнього розбещувача трьома роками навчання у спецзакладі, але хлопець знову взявся за своє.

"Відбувши термін покарання він прибув на батьківщину і таким чином дівчинці вже виповнилося 9 років і він спробував вчинити ті ж самі дії до тієї ж самої дівчинки", говорить керівник ЦЗГ ГУМВСУ в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Хлопець зізнається, що вчиняв неправильно. За свої аморальні витівки йому не раз діставалося від матері та розлючених батьків малолітніх дівчаток. Він не надто переймається черговим покаранням, адже в тюрму не потрапить, бо є неповнолітнім.

"До спеціального навчального закладу терміном на 1 рік з ним також буде проводитись виховна робота, щоб у подальшому не було скоєно подібних діянь з його боку", сказала керівник відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВСУ в Полтавській області Жанна Ахіджанян.

Натомість у рідному селі Ручки не надто вірять у виправлення та перевиховання хлопця. Люди вимагають виселити його з села.

Читайте також:
В Інтернеті з'явився фан-клуб бельгійського психопата: вже 800 фанатів
На Київщині сутенери катували секс-рабинь і відрізали їм пальці
У Пакистані 3 жінки ґвалтували офіціанта 4 доби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: