15-річний школяр повісився, коли його спіймали з сигаретою

На Мадакаскарі, де палять менше 0,1% дорослого населення, підліток наклав на себе руки, коли його спіймали з сигаретою.

На Мадагаскарі наклав на себе руки 15-річний школяр, якого спіймали на території навчального закладу з сигаретою. Після того, як його батьків викликали до школи, хлопець повісився.

На Мадагаскарі не існує офіційної заборони на куріння, але в країні палять менше 0,1% дорослого населення, тому неповнолітній, який набув цієї звички, одразу став об'єктом громадського обурення.

Підліток мав цього року отримати свідоцтво про закінчення неповної середньої школи. Минулого тижня адміністрація школи запросила батьків підлітка для бесіди – його спіймали із сигаретою. Проте напередодні "фатального дня" хлопчик покінчив життя самогубством.

Після уроків він відвідав матір, яка працювала у невеликій майстерні з пошиття та ремонту одягу. Вони пообідали, потім жінка дала синові трохи грошей. Як правило, хлопчик залишався в майстерні до вечора, допомагаючи матері, проте цього разу він пішов додому.

Ввечері жінка, увійшовши в кімнату сина, виявила його бездиханне тіло: школяр повісився, прив'язавши мотузку до стелі і вставши на коліна. За даними судмедекспертів, причиною смерті стало задушення.

Родичі хлопця вважають, що до самогубства його довели проблеми у школі. Поліція розпочала розслідування трагедії.

Читайте також:

У Росії школярка-емо повісилась, злякавшись кінця світу

Побожний кореєць скоїв самогубство, розіп'явши себе на хресті

У Запоріжжі вундеркінд викинувся з вікна, залишивши записку "Я - Бог"

Школярка викинулася з 14 поверху, дізнавшись, що її вдочерили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: