18-річні закохані задушили подругу USB-шнуром, щоб не заважала їхньому щастю

Женю знайшли задушеною на галявині соснового лісу за околицею Дзержинська. Вбивці навіть не потрудилися замаскувати тіло.

Вбивство
Комсомольская правда
Записка Антона до Жені, написана перед вбивством
У Дзержинську Нижегородської області (РФ) хлопець і дівчина запросили в гості колишню дівчину юнака і задушили її USB-шнуром. Тіло винесли у ліс, навіть не заховавши.

Вбитій Жені було, як і її вбивцям, 18 років. З Антоном вона познайомилася на вечірці у друзів, зустрічалися вони рік, потім розлучилися, зберігаючи дружні стосунки. Антон почав зустрічатися з іншою дівчиною - Ольгою.

Через якийсь час колишніх коханців знову потягло одне до одного. Вони переписувалися, посилали одне одному довгі мейли. Антон часто запрошував Женю на прогулянки, не можучи вибрати між двома дівчатами.

В той день Женю запросили сплановано. Ользі набридло, що в Антона якісь стосунки з колишньою. Вона весь час погрожувала Жені, як свідчить мама Антона, ревнувала. В гостях Женю і задушили, в чому і зізналися правохоронцям досить холоднокровно.

Правда, Антон потім змінив свої свідчення, стверджуючи, що спав, коли Оля вбивала Женю, лише тіло помагав виносити.

Нагадаємо, на Миколаївщині 22-річний виходець в Кавказького регіону, який працював у радгоспі Первомайського району, жорстоко убив чоловіка, старшого його рівно на тридцять років. Молодий кавказець сприйняв слова свого старшого товариша "Ти - моя кицюня!" Як залицяння до "його" дівчини.

Читайте також:

15-річна дівчинка вбила 9-річну сусідку, щоб дізнатися, що відчуває вбивця

Міліціонер через ревнощі застрелив дівчину і таксиста

Чоловік застрелив свою наречену за день до весілля

Через ревнощі 22-річний кавказець забив 50-річного товариша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: