19-річна мати забила та закусала немовля до стану коми

Дівчина постійно знущалася над своїм 4-місячним сином: ламала йому ребра, трясла, кусала за різні частини тіла.

У Тюменські області 19-річну росіянку засудили до 4 років виправної колонії та позбавили батьківських прав за те, що вона забила свого 4-місячного сина до стану коми.

Намагаючись заспокоїти дитину, яка заважала їй відпочивати, дівчина ударила кулаком по тілу немовляти, після чого почала трясти його. Внаслідок цього у малюка стався розрив селезінки і удар головного мозку з подальшим крововиливом.

Слідство також становило, що матір і раніше піднімала руку на сина. Вона неодноразово кусала його за різні частини тіла, а одного разу зламала дитині шість ребер.

В результаті хлопчик у стані коми був госпіталізований і підключений до систем підтримки життєдіяльності. Зараз його виписали з лікарні і він перебуває в дитячому будинку в несвідомому стані.

Жінку визнали винною в умисному спричиненні тяжкої шкоди здоров'ю, здійсненому відносно особи, яка перебуває у безпорадному стані. А також у неналежному виконанні обов'язків з виховання неповнолітнього.

Тюменський районний суд позбавив жінку батьківських прав. Її оштрафували на суму 5 тисяч рублів (приблизно 1 300 гривень) та відправили на 4 роки 10 місяців до виправної колонії загального режиму.

Читайте також:

Мати отруїла своїх дітей і наклала на себе руки через злидні

Педофіл кілька років ґвалтував неповнолітню сусідку

Син звіряче забив матір за з'їдені пельмені

Американка розшукала покинутого 10 років тому сина і зґвалтувала його

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: