46-річна вчителька розбещувала учня

Російські правоохоронці розслідують шокуючий випадок педофілії, коли доросла вчителька спокусила 15-річного учня.

За даними слідства, історія кохання між педагогом і учнем почалася три роки тому. Педагогічний стаж вчительки до того моменту був солідний - близько двадцяти років.

За плечима жінки була робота в двох школах і технікумі, а також невдалий шлюб. Про її подальше особисте життя відомо мало, оскільки вчителька не заводила дружби з жінками і уникала спілкування з чоловіками свого віку.

Вчителька звернула увагу на юнака, як тільки влаштувалася на роботу в школу.

"Ми часто з ним затримувалися після уроків - пили чай, спілкувалися. З часом стали друзями, - пояснювала Чернова. - Кожного разу, коли він покидав школу, я виглядала у вікно, проводжала його поглядом, а він махав мені рукою на прощання".

Скільки таких дружніх вечорів "позакласної роботи" провели вчителька з учнем в стінах школи, невідомо. Але одного разу жінка запросила хлопчика до себе додому. З тієї миті юнак почав просити у коханої грошей на техніку, стільниковий телефон, скутер. Правда, з часом обіцяв повернути борг.

Першою крупною покупкою став скутер за 20 тисяч рублів. Хлопець повернув лише 7 тисяч, а решту йому пробачили. Потім хлопчик умовив її придбати новий скутер, обіцяючи при цьому, що гроші віддасть його батько. Мотоцикл за 35 тисяч жінка оформила в кредит. Для погашення першого внеску вона відклала 12 тисяч 700 рублів. Проте внести платіж не встигла, оскільки хлопчик вкрав гроші.

За словами викладачки, того вечора, 23 серпня, вона дала йому 100 рублів на таксі. І тільки згодом знайшла пропажу. Хлопчик зізнався в скоєному, але повернути суму відмовився.

Вчителька звернулась в міліцію, оскільки за півроку борг міг вирости до 70 тисяч.

Власне, саме звернення в міліцію і призвело до скандалу, коли кримінальна справа була заведена вже на саму жінку. "Невдячний" юний коханець написав слідчому пояснювальну записку такого змісту: "Я думав, що гроші вона мені давала за секс". А на доказ хлопця ще і поклав на стіл фотографії порнографічного характеру.  

Наразі у прокуратурі відмовляються повідомляти будь-які подробиці інциденту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: