6-річна дівчинка вигадала зґвалтування, надивившись телевізора

Дитина звинуватила знайомого своєї матері у зґвалтуванні. Лікарі не виявили жодних ознак насильства, і "потерпіла" зізналася, що просто вигадала історію.

Минулими вихідними до Радянського райвідділку міліції у Макіївці (Донецька область) звернулася мати 6-річної дівчинки. Вона звинувачувала знайомого 50-річного чоловіка в періодичних статевих контактах зі своєю дочкою.

Але при медичному огляді дитини лікарі не виявили жодних сторонніх втручань, що вказують на зґвалтування.

Коли з дівчинкою в присутності матері поговорили правоохоронці, "потерпіла" зізналася, що історію про "поганого дядька" вона вигадала після того, як подивилася по телевізору передачу, що розповідає про насильство над дітьми.

На жаль, частіше подібні "вигадки" дітей обертаються страшною правдою. Так, на Запоріжжі трирічну дівчинку зґвалтувала її власна мати. Як розповіла дитина, мати (жінка 28 років) розбудила її рано вранці та зґвалтувала фломастером. На ридання та крики дитини вона не реагувала.

Дитина потрапила до лікарні, а після виписки ще тривалий час буде проходити психічну реабілітацію. Біля дівчинки постійно перебуває її бабуся. Матері загрожує п'ять років позбавлення волі.

Читайте також:

Люблячий дядько 23 роки ґвалтував п'ятьох племінників

У Дніпропетровську педофіл роздягав хлопчиків просто на вулиці

Вітчим зґвалтував пасинка, щоб помститися дружині

У Маріуполі педофіл зґвалтував 4-річну дитину: сусіди вийти на крики побоялися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: