77-річний учитель зґвалтував сімох другокласниць

В Росії судять учителя праці, який ґвалтував у стінах школі своїх малолітніх учениць. Збоченець свою провину не визнав, пояснивши, що лише проявляв "батьківські почуття".

В Оренбурзькій області Росії судять 77-річного шкільного вчителя, підозрюваного в зґвалтуванні семи другокласниць.

Слідство встановило, що вчитель праці початкових класів В'ячеслав Бочкарьов "для задоволення своїх статевих потреб зробив насильницькі дії сексуального характеру відносно семи учениць другого класу".

Злочини скоювалися прямо в стінах школи, де працював учитель. При цьому педофіл "застосовував насильство безпечне для життя і здоров'я".

У прокуратурі пояснили, що обвинувачений використовував безпорадний стан потерпілих - їх малолітній вік.

Педофіл в своїй педагогічній практиці змінив декілька учбових установ. При цьому в 1983 році Бочкарьов вже був засуджений за розпусні дії, здійснені відносно малолітньої.

Обвинувачений свою провину не визнав, а свої дії пояснював проявом "батьківських почуттів".

Педагогові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Це вже не перший випадок насилля з боку шкільних педагогів відносно учнів в Оренбурзькій області. Директор сільської школи і за сумісництвом вчитель фізкультури залишав по одній дівчинці і примушував їх виконувати свої сексуальні фантазії. Слідчі зібрали свідчення шести жертв, яких насильник позбавив невинності.

Про злочини керівника учбового закладу стало відомо лише після того, як 12-річна семикласниця Христина випадково розповіла про сексуальні домагання фізрука своїй тітці.

Дівчинка сказала, що фізрук залишив її після уроків і, загрожуючи відрахуванням з школи, почав домагатися. За словами Христини, він завів її в роздягальню спортзалу і, посадивши на коліна, почав гладити і цілувати, цікавлячись, чи дівчинка вона. Лише після того, як учениця розплакалася, маніяк відпустив жертву.

Після першої заяви в міліцію розповісти про злочини директора зважилися ще три матері. За версією слідства, вчитель фізкультури залишався з дівчатками після уроків наодинці і роздягав їх. Потім директор укладав школярок на спортивний мат і задовольняв свою похіть. В разі опору збоченець загрожував відрахуванням зі школи.

Проте в самій школі навіть після початку розслідування відзивалися про колишнього керівника з повагою. В злочин чоловіка довго не вірили ні педагоги, ні його власна дружина.

У родині педофіла виховується двоє рідних та двоє прийомних дітей.

Читайте також:

Сапер підірвав свою родину після сварки

Комбайн перемолов дівчинку, що загралася у кукурудзі

Скінхеди з банди помічника депутата готувалися висадити підмосковну ГЕС

Чоловік з ревнощів зарубав сокирою суперника і свою кохану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: