8-річна дівчинка померла від голоду, відмовившись відкривати рот після візиту до дантиста

Софі Уеллер відмовлялася їсти, пити і розмовляти, і через 23 дні після походу до лікаря померла.

Восьмирічна британська дівчинка померла від голоду, оскільки відмовлялася відкривати рот після візиту до стоматолога, що видалив їй відразу вісім молочних зубів. Софі Уеллер відмовлялася їсти, пити і розмовляти, і через 23 дні після походу до лікаря померла від ниркової недостатності в результаті обезводнення, повідомляє The Times.

Дівчинка померла в грудні 2005 року, проте розгляд її справи і пошук винних продовжується до цих пір. Нове судове засідання відбудеться сьогодні.

За словами Джанет Уеллер, матері загиблої дитини, страх перед дантистами з'явився у дівчинки ще в 4 роки, коли лікар під час огляду поранила їй язик. Тому, коли у Софі почав хитатися молочний зуб, вона відмовлялася йти до лікарів. Проте батьки все ж відвезли її в лікарню, де лікар Тамсин Хірл вирвала їй відразу всі молочні зуби.

Софі та її батьки прийшли в жах, побачивши наслідки операції. Дівчинка провела 11 днів у лікарні, причому харчуватися вона могла тільки через спеціальну трубку. Після повернення додому вона відмовилася відкривати рот навіть для їжі, а коли батьки намагалися нагодувати її, не ковтала їжу.

Коли тато та мама знов звернулися в лікарню, дитячий психолог Керрі Девідсон завірила, що з дитиною скоро все буде в порядку, і призначила прийом на наступний тиждень. У відповідь на повторні дзвінки з проханнями про допомогу лікар продовжувала заспокоювати батьків і обіцяла зайти пізніше.

Тим часом дівчинка худнула, перестала ходити, у неї зачало випадати волосся. За словами слідчих, всього вона втратила 11 кг - третину своєї ваги. Її знайшли мертвою у власному ліжку 2 грудня 2005 року.

Батько дівчинки визнає, що міг би врятувати дочку, якби не слухав лікаря, а просто повернув її в лікарню.

Читайте також:
Жінка хотіла зарізати чоловіка за нелюбов до кота
Померла італійка, яка 17 років знаходилась в комі
Українські спецслужби не знають, від чого помер капітан Faina

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: