820 випадків сімейного насилля на півроку!

Під час засідання комісії в рамках проекту "Гендерна рівність - основа демократичного суспільства" на Буковині випливла жахлива статистика.

820 повідомлень про скоєння насильства в сім’ї надійшло до правоохоронців Буковини за п’ять місяців цього року.

Про це на засіданні міжвідомчої комісії Чернівецької облдержадміністрації з профілактики сімейного насильства повідомив начальник відділення дільничних інспекторів обласної міліції Василь Нігда.

За його словами, у 755 випадках було складено протоколи про скоєння насильства в сім’ї, в решті випадках винесено офіційне попередження при неприпустимість вчинення насильницьких дій. 

На сьогодні у Чернівецькому обласному Центрі соціально-психологічної допомоги знаходиться 16 осіб, у яких склалися складні життєві обставини. У Центрі людина, яка, потерпає від домашнього насильства, отримує інформаційну, психологічну, медичну, юридичну допомогу, а також тимчасовий притулок.

З метою попередження та протистояння насильству в сім’ї в Чернівецькій області з червня цього року за сприяння ОБСЄ розпочалася реалізація проекту «Гендерна рівність – основа демократичного суспільства». 

Учасники засідання констатували, що недостатнє фінансування, неврегульованість законодавства, дефіцит кваліфікованих соціальних кадрів при збільшенні кількості кризових сімей, відсутність соціального житла є тими факторами, які стримують процес протидії сімейному насильству.

Засідання міжвідомчої комісії Чернівецької ОДА з профілактики сімейного насильства за участю представників державних та громадських організацій стало першим заходом цього проекту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: