90-річний дідусь забив молотком дружину, з якою прожив майже 70 років

90-річний дідусь наніс дружині 30 ударів молотком, а, переконавшись, що вона мертва, порізав собі шию, руки і брови.

Вбивця з дружиною
dailymail.co.uk
Вбивця з дружиною
В американському штаті Нью-Йорк старий чоловік жорстоко позбавив життя свою дружину. Жінку, з якою він прожив пліч-о-пліч майже сім десятків років, злочинець забив на смерть за допомогою молотка.

Суд США відправив 90-річного Джона Бенца за грати на 17,5 років. Враховуючи похилий вік вбивці, це рівносильно смертному вироку.

Як випливає з матеріалів справи, Джон Бенц, хімік за освітою, завдав своїй дружині 30 ударів молотком по голові і руках, якими 89-річна Вірджін намагалася закритися. Сімейна драма розігралася в їхньому будинку в Амхерсті.

Поліцію викликала дочка подружжя Бенц, яка відвідала батьків о 10 годині ранку і застала страшну картину. Поруч із понівеченим трупом дружини знаходився вбивця, який і не намагався нікуди сховатися. Більше того, Джону Бенцу була потрібна медична допомога, оскільки він понівечив і себе в спробі вчинити самогубство.

Втім, ідея піти з життя не відразу прийшла в голову вбивці. Спочатку він витер кров з обличчя жертви серветкою, оскільки хотів "упевнитися, що справу зроблено". Лише після цього Джон взяв кухонний ніж і порізав собі шию, зап'ястя та брови.

Американська Феміда виявила поблажливість до Джона Бенца і його віку, звинувативши пенсіонера лише в ненавмисному вбивстві, хоча характер травм говорив про наявність умислу. Прокурор порахував вирок справедливим, зважаючи на вік злочинця, тому що він у будь-якому випадку вже навряд чи вийде на свободу.

За словами лейтенанта поліції Амхерсті Річарда Уолтера, ніхто ніколи не дізнається, що конкретно змусило Джона Бенца схопити молоток і накинутися на свою дружину. Проте відомо, що в той фатальний ранок пара посварилася, обговорюючи проблеми зі здоров'ям.

Відзначимо, що Джон Бенц все життя прожив як зразковий сім'янин і батько. Разом подружжя Бенц виховали сина і дочку. Якщо Джон Бенц все-таки доживе до свого звільнення, то наступні п'ять років він перебуватиме під домашнім арештом.

Читайте також:

У Полтавській області чоловік зарізав подругу за пропозицію зайнятися сексом

На Одещині чоловік розстріляв сім'ю колишньої жінки, щоб не платити аліменти

У Феодосії пасербиця забила молотком вітчима, який до неї чіплявся

На Херсонщині жінка заколола залицяльника вилами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: