Аделаджі заборонили покидати Україну

Аделаджа зобов'язався не виїжджати з України до завершення розслідування справи Kings Capital.

Пастор церкви "Посольство боже" Сандей Аделаджа дав зобов'язання не виїжджати з України до завершення розслідування справи Kings Capital, заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

"Можу вам сказати, що пан Аделаджа допитаний. З ним проведено кілька очних ставок з іншими пасторами ("Посольства божого"), а також з іншими заявниками у цій справі", - сказав міністр.

За його словами, Аделаджа "фактично через день" приходить на допити до міліції. В той же час міністр не виключає, що розслідування справи Kings Capital буде довготривалим.

"Враховуючи політичні і фінансові можливості пана Сандея, це буде нелегкий процес. Тим не менше, ми отримали докази, аби взяти з нього зобов'язання не виїжджати з України, і по завершенню розслідування ми встановимо його процесуальний статус: чи він буде свідком, як на цей момент, чи підозрюваним, чи звинуваченим", - сказав Луценко.

Як повідомлялося, 12 листопада минулого року керівництво компанії Kings Capital заявило про рішення тимчасово припинити виплати клієнтам. 17 листопада Луценко повідомив, що співробітники міліції отримали дозвіл прокуратури на зняття банківської таємниці з рахунків київської фінансової компанії Kings Capital. 

Читайте також: 

Афера King's Capital перевершила "Еліту-Центр"?

До афери King's Capital причетний Сандей Аделаджа

Чи повернуть гроші клієнтам King's Capital?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: