Афіняни протестують

Мовчазний марш протесту афінян проти дій влади при боротьбі з лісовими пожежами переріс у масові безлади. Є постраждалі.

Мітинг коло будівлі Парламенту в Афінах
news.yahoo.com
У мітингу взяло участь більше 10 тисяч людей, одягнених у чорне
10 тисяч чоловік, незадоволених діями властей, вийшли до будівлі уряду – мітинг закінчився боями з поліцією.

В Афінах відбувся мовчазний марш протесту проти дій властей при боротьбі з лісовими пожежами. У ньому взяли участь більше 10 тисяч людей, одягнених у чорне.

Демонстранти тримали в руках плакати, що свідчать: "Скажімо ні знищенню навколишнього середовища". Мітинг пройшов поблизу будівлі парламенту Греції.

Спочатку демонстрація проходила мирно, але потім декілька десятків мітингувальників почали кидати каміння в поліцейських, що стежили за ходом маршу протесту, повідомляє РБК.

В результаті співробітникам грецьких правоохоронних органів довелося застосувати палиці та сльозоточивий газ проти натовпу, що розбушувався. Є постраждалі. Їх кількість зараз уточнюється.

Учасник мовчазного маршу протесту під будівлею Грецького Парламенту в Афінах
news.yahoo.com
Учасник мовчазного маршу протесту під будівлею грецького Парламенту в Афінах
Нинішнє літо в Греції вже стало одним із найбільш пожежонебезпечних за останні декілька десятиліть. Пожежі в країні знищили декілька тисяч гектарів лісу. Особливо напруженою залишається ситуація на півдні Пелопоннеського півострова, проте вогонь загрожує і Афінам.

В результаті пожеж у Греції загинуло щонайменше 63 людини. У гасінні вогню задіяна значна кількість техніки, у тому числі і спеціально обладнані авіаційні судна. Допомогу грецьким пожежникам надають фахівці з понад десяти країн.

Крім того, власті Греції заарештували декількох чоловік за умисні підпали.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: